Strona główna
Dom i Ogród
Tutaj jesteś
Dom i Ogród producent baterii stacjonarnych

Twój producent baterii stacjonarnych

Data publikacji 29 października 2021

Baterie stacjonarne to produkt szerokiego zastosowania. Są używane w formie elastycznego źródła zasilania w wielu dziedzinach gospodarki. Można tu wymienić energetykę, telekomunikację, jak również obiekty użyteczności publicznej, na przykład szpitale. Jest to stabilne i niezawodne źródło energii przy zasilaniu sal operacyjnych, zabezpieczeń w elektrowniach, a także urządzeń służących do magazynowania energii opartych o odnawialne źródła. Czołowym polskim producentem baterii stacjonarnych jest firma BATER, a z jej ofertą można zapoznać się na stronie Bater.pl.

Budowa ma znaczenie

Baterie stacjonarne to urządzenie składające się z zespołu różnych ilości ogniw lub akumulatorów wieloogniwowych. Są połączone szeregowo, dzięki czemu można uzyskać określone napięcie robocze. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia baterii w sposób równoległy. Uzyskujemy wtedy większą pojemność, a więc i dłuższy czas pracy. Ponadto baterie stacjonarne zawierają podstawy lub wielopółkowe regały, które ustawiane są na izolatorach. Eliminuje to utratę pojemności.

Szybka instalacja i łatwa obsługa

Do zalet baterii stacjonarnych należy łatwość montażu, jak również transportu. Są dostępne od ręki w szerokim zakresie pojemności, co podczas pracy wraz z nowoczesnymi maszynami zapewnia dużą żywotność oraz niskie koszty eksploatacji. Baterie można swobodnie zabudowywać z dużymi układami zasilającymi i rozdzielczymi, na przykład w systemach telekomunikacyjnych.

Polski producent i profesjonalny serwis

Działalność Bater.pl nie ogranicza się do baterii stacjonarnych, ale jest to jedna z najważniejszych dziedzin, na których skupia się przedsiębiorstwo. Firma jest nie tylko producentem kompletnych zestawów baterii, ale także autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiego koncernu EnerSys — dostawcy systemów i technologii magazynowania energii do zastosowań przemysłowych. BATER spełnia wymogi certyfikatów ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005, co zapewnia przestrzeganie najbardziej wymagających norm jakości oraz związanych z ochroną środowiska. Jest to więc przedsiębiorstwo nowoczesne i innowacyjne w działaniu.

BATER to także profesjonalny serwis baterii stacjonarnych na terenie całej Polski. Firma zajmuje się montażem oraz demontażem baterii, jak również wszelkiego rodzaju pracami remontowymi. W razie potrzeby zapewnia utylizację baterii i akumulatorów lub dostarcza części zamienne albo specjalistyczne urządzenia przeznaczone do konserwacji urządzeń. Bater.pl jest sprawdzonym dostawcą baterii stacjonarnych dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od rozmiaru i charakteru prowadzonej działalności.

Filmy produktowe

Redakcja gagaface.pl

Redakcja "GagaFace" to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści dotyczące domu i ogrodu, lifestyle'u, mody, urody i zdrowia. Każdy członek zespołu wnosi unikalne doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie, co pozwala na dostarczanie czytelnikom wartościowych i inspirujących treści.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?