gagaface.pl

Lifestyle Blog

moda na wiosnę
Moda

Modne sukienki na wiosnę

Najwyższa pora zająć się na poważnie przygotowaniami do sezonu letniego. Nim zdążysz się obejrzeć, z twojej szafy znikną grube puchowe kurtki i wełniane swetry, a ich miejsce zajmą kuse i dziewczęce sukienki, czyli to, co moda na wiosnę lubi najbardziej. Jeżeli już dostrzegasz w swojej garderobie poważny deficyt tego rodzaju strojów, w najbliższym czasie powinnaś oczywiście wybrać się na zakupy, by zaopatrzyć się w odpowiednie ciuchy na wiosnę i lato. Zacznij od poszukiwań atrakcyjnych sukienek. To jednak one w okresie letnim są znacznie wygodniejsze od spodni czy nawet spódnic.

Wraca moda na kwiaty. Kwieciste motywy będą pojawiać się zarówno na zwiewnych koszulach i tiulowych spódnicach, jak i różnego rodzaju sukniach. To jedna z najmodniejszych propozycji na sezon wiosenny 2021. Nawet jeśli nie przepadasz za takimi typowymi kwiatami, na pewno zakochasz się w ich nowoczesnej dekonstrukcji, która w niczym nie przypomina klasycznych florystycznych deseni. Kwiaty pasują do wszystkiego. Mogą zdobić zarówno sukienki na wiosnę o kroju maxi, jak i ultrakrótkie kreacje. Zdobioną minisukienkę możesz nosić nawet na białej koszuli czy białym T-shircie.

Moda na wiosnę kojarzy się nam też zwykle z romantyzmem. Nawiązując do niego, projektanci naumyślnie tworzą sukienki na wiosnę z materiałów lekkich, subtelnych i bardzo delikatnych. Tiul oraz szyfon sprawdzają się tu wprost doskonale. A często nie są one jedynym elementem romantycznym w stroju. Sukienki wiosenne i letnie bywają też zdobione olbrzymią ilością fantazyjnych falban. Zakładając na siebie coś takiego, poczujesz się jak główna bohaterka romansu.

Przeczytaj więcej na fashionwall.pl